,,StartUS - Miasto, Uczelnia, Kariera"

W tym roku akademickim żacy, którzy rozpoczynają swoją przygodę ze studiowaniem na Uniwersytecie Szczecińskim mają możliwość udziału w IV edycji szkolenia ,,StartUS – Miasto, Uczelnia, Kariera”.

 

 


Zapraszamy do udziału w szkoleniu adaptacyjnym ,,StartUS – Miasto, Uczelnia, Kariera” organizowanym w ramach projektu „UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI – Lider przyszłości”. Jest to inicjatywa skierowana do studentów I roku.

 

Głównym celem szkolenia adaptacyjnego ,,StartUS – Miasto, Uczelnia, Kariera” jest wprowadzenie nowoprzyjętych żaków w meandry życia studenckiego oraz zaprezentowanie możliwości jakie stwarza Uczelnia zarówno w zakresie rozwoju naukowego, zawodowego, jak i społecznego. 

 

Szkolenie obejmować będzie 3 bloki: 

 

  1.  Twoje Miasto - rozrywka, imprezy cykliczne, źródła informacji o mieście i aktualnościach, prowadzone inwestycje i kierunki rozwoju; 

 

  1. Twoja Kariera - aktualna sytuacja ludzi młodych na zachodniopomorskim rynku pracy; oczekiwania pracodawców względem młodych osób;

 

  1. Twoja Uczelnia - prawa i obowiązki uczelni i studenta; wydarzenia i imprezy cykliczne; możliwości wyjazdu za granicę w programie Erasmus i Leonardo da Vinci; profesjonalne, darmowe warsztaty, możliwości rozwoju kariery i doświadczenia zawodowego już w trakcie studiów.

 

 

 

UWAGA! Dla uczestników szkolenia przygotowano loterię z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez instytucje kultury i sztuki.

 

JAK? GDZIE? KIEDY?

 

KIEDY?

 

GDZIE?

 

JAK?

formularz

zgłoszeniowy

tytuł wiadomości

e-mail

3.10.2014 r.

godz. 8:30-11:30

WPiA 

sala 7

al. Piastów 40B

budynek 1

 

pobierz >>

,,StartUS 3.10"

7.10.2014 r.

godz. 10:00-14:00

WNEiZ 

Aula Nowa im. Profesora

Przemysława Małka

ul. A. Mickiewicza 64

pobierz >> ,,StartUS 7.10"

14.10.2014 r.

godz. 10:20-13:30

 WH

 

sala 152

 

ul. Krakowska 71-79

 

pobierz >>  ,,StartUS 14.10"

 

 JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W SZKOLENIU?


1. Pobierz formularz zgłoszeniowy. 
2. Wypełnij go i odeślij na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(bez podpisu, w tytule wiadomości podając hasło z tabeli powyżej).